Pośród listopadowych realizacji,  nasze biuro podróży miało przyjemność zorganizować city-break do Mediolanu. Nie byłoby w tym nic specjalnego – jak na biuro podróży przystało 😉 jednakże,  stolicę mody zwiedzało małżeństwo, które wygrało główną nagrodę w konkursie organizowanym przez ogólnopolską spółkę deweloperską. Pomimo pochmurnej pogody, nasi turyści dali się zauroczyć katedrą Duomo, posmakowali pierożków Luini oraz, co oczywiste, odwiedzili jedną z najsłynniejszych europejskich galerii handlowych czyli Pasaż Wiktora Emanuela. Klienci zachwyceni – tak więc, możemy z czystym sumieniem polecić branie udziału w konkursach!

Zapytanie

Warning: Undefined array key "subject" in /usr/home/greenhouse/domains/starlight-travel.pl/public_html/wp-content/plugins/gm-woocommerce-quote-popup/includes/GMWQP_Shortcode.php on line 85
Masz pytania dotyczące oferty, wypełnij poniższy formularz. Na 95% wiadomości odpowiadamy w ciągu 24h.
Wysyłając ten formularz potwierdzam, że zgadzam się na wykorzystanie udostępnionych danych w celu kontaktu. Administratorem Państwa danych jest  STARLIGHT TRAVEL KRANC SPÓŁKA JAWNA.