O NAS

Biuro Podróży Starlight Travel działa na rynku od 2017 roku. Doświadczenie w branży turystycznej zdobywamy od 2010 roku, kiedy to na bazie dotychczasowej praktyki agencji Green House, powstał portal VisitSlovenia.pl. Od blisko dekady promuje on turystyczne walory Słowenii, a dzięki indywidualnym umowom z partnerami oferuje także atrakcyjne noclegi oraz pakiety pobytów w optymalnych cenach.

W ofercie Strlight Travel jak również portalu VisitSlovenia.pl znajdują się apartamenty nad uroczym słoweńskim wybrzeżem, prywatne kwatery w słoweńskich Alpach, pokoje w winnicach oraz różne hotele, m.in. przy jednej z największej słoweńskiej atrakcji turystycznej – termach.
W regularnej ofercie znajdują się oferty noclegów w kilkudziesięciu hotelach na terytorium Słowenii. W ofercie Starlight Travel się również oferty pakietów pobytowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak również biur podróży.

Do dziś nasi eksperci zorganizowali noclegi w Słowenii dla kilku tysięcy turystów indywidualnych i kilkudziesięciu zorganizowanych grup. Dzięki umowom partnerskim oraz perfekcyjnej znajomości kraju jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze warunki oraz atrakcje dla naszych klientów. Oprócz ofert pobytowych prowadzimy regularną sprzedaż oraz rezerwację wejściówek do takich atrakcji turystycznych Słowenii jak jaskinia Postojna, bilety na rejsy z Chorwacji i Słowenii do Wenecji czy podróż zabytkowym pociągiem po malowniczych alpejskich trasach.

Od samego początku istnienia biura ważnym obszarem działalności jest organizacja pobytów oraz sprzedaż biletów na zawody finału pucharu świata w lotach narciarskich w słoweńskiej Planicy. W roku 2020 przygotowujemy się już do sprzedaży biletów na przełożone mistrzostwa świata w lotach narciarskich, które odbęda się w grudniu w Planicy – informacje znajdziecie Państwo w serwisie specjalnym – Planica 2020/21. Od lipca 2020 będziemy przyjmować rezerwację na bilety finał Pucharu Świata w skokach narciarskich, które odbędą się w marcu 2021 również w Słoweńskiej Planicy. Naszą działalność związaną z rezerwacją hoteli oraz organizacją wyjazdów na skoki w Planicy dedykujemy zarówno do grup zorganizowanych jak również klientów indywidualnych. 

Profesjonalna obsługa oraz zaangażowanie pracowników sprawiło, że nasi klienci powierzają nam organizację imprez turystycznych do innych krajów Europejskich takich jak Chorwacja Francja, Hiszpania czy Włochy. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy poszerzać naszą ofertę o inne kierunki.

Jednym z głównych obszarów działań agencji Green House, a obecnie biura podróży Starlight Travel jest współpraca z regionami oraz obiektami noclegowymi w Polsce. Dlatego też wykorzystując nasze doświadczenie możemy państwu zaoferować ciekawe oferty wypoczynku w Polsce.

Doświadczenie naszego biura to również organizacja pobytów dla firm oraz grup zorganizowanych. Do grona naszych klientów możemy zaliczyć m.in. grupę B/S/H. We wrześniu 2019 roku we współpracy z PLL LOT zorganizowaliśmy FAM trip prezentujący atrakcje turystyczne Słowenii dla przedstawicieli największych polskich biur podróży.

Misje gospodarcze do Słowenii – od 2017 regularnie organizujemy misje gospodarcze do Słowenii. Zajmujemy się zarówno rezerwacją noclegów, jak również we współpracy ze słoweńskimi partnerami skupiającymi przedsiębiorstwa organizujemy plany wizyt dla wielu branż. Dysponujemy również własnym, komfortowym autem dla 7 osób z kierowcą – VW Multivan T6.

Ponadto z sukcesem pomagamy polskim samorządom i firmom prywatnym w nawiązywaniu relacji biznesowych z ich słoweńskimi odpowiednikami. Na przykład w 2017 roku byliśmy inicjatorami umowy o współpracy pomiędzy nadmorską Gminą Międzyzdroje i jej słoweńskim odpowiednikiem – Izolą, którą parafowano w obecności Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

To właśnie w tym samym roku miłość do Słowenii, jej mieszkańców i oszałamiającej przyrody, a także potrzeba profesjonalizacji obsługi klientów zdecydowała o rozszerzeniu działalności firmy i powołaniu biura podróży i spółki Starlight Travel.

Nasze biuro jest zarejestrowane w rejestrze organizatorów turystyki i pośredników turystycznych województwa kujawsko-pomorskiego pod numerem 325 oraz posiada wymaganą prawem gwarancję ubezpieczeniową:

Zapytanie

Warning: Undefined array key "subject" in /usr/home/greenhouse/domains/starlight-travel.pl/public_html/wp-content/plugins/gm-woocommerce-quote-popup/includes/GMWQP_Shortcode.php on line 85
Masz pytania dotyczące oferty, wypełnij poniższy formularz. Na 95% wiadomości odpowiadamy w ciągu 24h.
Wysyłając ten formularz potwierdzam, że zgadzam się na wykorzystanie udostępnionych danych w celu kontaktu. Administratorem Państwa danych jest  STARLIGHT TRAVEL KRANC SPÓŁKA JAWNA.