Jeżeli lubicie spędzać wakacje aktywnie, a podczas górskich wycieczek czujecie się jak ryba w wodzie, to tę ofertę przygotowaliśmy z myślą o Was. Logarska Dolina rozkochała w sobie całe mnóstwo pasjonatów górskich wypraw i Wy z całą pewnością będziecie następni.

Nasza oferta obejmuje 7-dniowy pobyt w Logarskiej Dolinie, w miejscowym pensjonacie o wieloletnich tradycjach. Agroturystyka Lenar to wyjątkowe miejsce, w którym zachwycą Was roztaczające się dookoła górskie widoki oraz kameralna atmosfera. Na długo zapamiętacie serwowaną tam lokalną kuchnię, w której podstawą dań są warzywa i owoce z ekologicznych upraw gospodarzy.

Dzieci nie będą się tutaj nudziły. W Agroturystyce Lenar będą mogły poznać zamieszkujące gospodarstwo zwierzęta i obcować z fascynującą górską naturą. Prawdziwą przyjemność odnajdą także w rodzinnych wycieczkach do malowniczych dolin.

Logarska Dolina to przede wszystkim ogromne możliwości miłośników górskich wędrówek. Jeżeli wolicie wyprawy na własną rękę, możecie liczyć na wskazówki gospodarza Agroturystyki Lenar – chętnie doradzi w wyborze odpowiedniego szlaku. Możecie także wynająć przewodnika, który będzie towarzyszył podczas wycieczki od początku do końca.

Agroturystyka Lenar to idealna baza wypadowa dla pieszych wycieczek po Alpach Kamnicko-Sawińskich. Malownicze wodospady, niezwykła polodowcowa rzeźba terenu i górskie szczyty, które aż proszą się o zdobycie – wszystko jest stąd na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!