Miło nam poinformować, że na pod koniec listopada 2017 uruchomiliśmy polskojęzyczną wersję portalu rezerwacyjnego Skifun.eu oferującego pobyty narciarskie w Europie. Portal ten działa już od 10 lat, a obecnie realizuje ponad 100 tysięcy rezerwacji rocznie.

Www.skifunpoland.pl jest pierwszym w Polsce portalem generującym tak kompleksową ofertę dla narciarzy. W czterech prostych krokach można wybrać i zakupić optymalny pobyt narciarski.

W ofercie portalu – www.skifunpoland.pl – znajdziecie Państwo ofertę ponad 600 hoteli, domów apartamentowych i domków oraz ponad 150 ośrodków narciarskich we Francji, Włoszech, Austrii i Słowenii. Przejrzysty i czytelny interfejs portalu pozwala w czterech prostych krokach znaleźć ofertę wg takich kryteriów jak: liczba gości, region narciarski, kraj, standard zakwaterowania, odległość miejsca zakwaterowania od stoków narciarskich, a także dobrać ofertę dodatkową, jak choćby jedno lub wielodniowe skipassy dla poszczególnych gości. Potem wystarczy już tylko wydrukować potwierdzenie rezerwacji i w gronie rodziny lub z grupą przyjaciół cieszyć się wszystkim tym, co oferują ośnieżone szczyty Alp.

Dzięki umowom zawieranym bezpośrednio z każdym z naszych partnerów – a są to hotele, domy apartamentowe oraz domki wszystkich standardów – możemy codziennie generować tysiące ofert pobytów w atrakcyjnych cenach.

SKIFUNPOLAND.PL w liczbach:

  • ponad 600 hoteli, apartamentów i innych miejsc noclegowych

  • ponad 150 ośrodków narciarskich w Austrii, we Włoszech, Francji i Słowenii

  • codziennie pakiety promocyjne, a także setki ofert pobytów w atrakcyjnych cenach

  • bezpłatne rezerwacje

  • ponad 100 tys. zadowolonych klientów rocznie

Portal jest w całości w języku polskim, a układ strony i system rezerwacji jest czytelny i intuicyjny. Zapraszamy po rewelacyjne propozycje pakietów narciarskich na:

Zapytanie

Warning: Undefined array key "subject" in /usr/home/greenhouse/domains/starlight-travel.pl/public_html/wp-content/plugins/gm-woocommerce-quote-popup/includes/GMWQP_Shortcode.php on line 85
Masz pytania dotyczące oferty, wypełnij poniższy formularz. Na 95% wiadomości odpowiadamy w ciągu 24h.
Wysyłając ten formularz potwierdzam, że zgadzam się na wykorzystanie udostępnionych danych w celu kontaktu. Administratorem Państwa danych jest  STARLIGHT TRAVEL KRANC SPÓŁKA JAWNA.