Opinie naszych klientów

 

Kmetija Hlebec to rewelacyjne miejsce, gospodarz bardzo gościnny. Dziękujemy!

Rafał S
Sierpień 2018

A było to tak... Był czwartek, 2 sierpnia i postanowiliśmy, że jedziemy na wakacje...w sobotę 4 sierpnia. Pozostało pytanie -gdzie? Splot różnych wydarzeń spowodował,że wybraliśmy Słowenię. Strona visitslovenia.pl wydała nam się najbardziej kompetentna i dodatkowo oferowała możliwość kontaktu z "żywą" osobą. Zadzwoniliśmy i 

 
Pan Paweł powiedział, że pojedziemy na pewno, możemy się pakować. 
 
A tu środek sezonu, a nas jest 6-ścioro:)
 
Pakowaliśmy się i załatwialiśmy różne formalności, a Pan Paweł informował nas o kolejnych propozycjach. I tak w piątek ok. 13.00 oferta była gotowa - biotermy Mala Nedelja. 
 
Pojechaliśmy, spędziliśmy tam 7 wspaniałych dni. Pan Paweł był cały czas z nami w kontakcie, informował o tym, co można zobaczyć w okolicy, załatwiał dla nas różne sprawy.
 
Mieszkaliśmy w domku, w którym były 3 sypialnie, mały salon- kuchnia i łazienka. Wyposażenie- tv, klimatyzacja, piec, lodówka, garnki, kubki, szklanki, ręczniki i szlafroki dla każdego. Wanna z wodą biotermalną na tarasie domku. Do dyspozycji biotermy, baseny, w cenie wyżywienie- śniadania i obiadokolacja. 
 
Jesteśmy niesamowicie mile zaskoczeni pomocą Pana Pawła. Było profesjonalnie, życzliwie. Pan Paweł z ogromną elastycznością znalazł dla nas dogodna ofertę wypoczynku, wręcz udem ostatni chyba wolny domek. Propozycja ta była dostosowana do naszych możliwości finansowych oraz naszego stanu liczebnego;)
 
Szczerze polecamy stronę i biuro podróży pod adresem visitslovenia .pl
 
Ania i Tomek
sierpień 2018

Wybranie Słowenii na tegoroczny urlop był strzałem w dziesiątkę. Dolina Logarska - piękne miejsce, wręcz magiczne. Osobiście kocham góry, a to co zobaczyłam w DL, to miłość od pierwszego spojrzenia. Poza tym sam region Alp Kamnicko-Sawińskich to szereg przepięknych krajobrazów a przede wszystkim szlaków turystycznych.

Dziękuję za rodzinę Lenarów - cudowni ludzie służący pomocą w każdej kwestii. Wiem, że tam wrócę. 
Wybrzeże Słoweńskie, równie uwodzicielskie - pomimo gwaru. W jednym miasteczku pełen przepych, a już w następnym urok wąskich uliczek. a w nich knajpki jak malowane.
 
Kasia T.
sierpień 2018

W tym roku bardzo długo nie mogliśmy znaleźć żadnego ciekawego miejsca na wakacje. Słowenia była luźnym pomysłem, który zrodził się podczas rodzinnej kolacji. Podczas przeszukiwania internetu w celu znalezienia jakiś biur podróży bądź hoteli natrafiliśmy na stronę visitslovenia.pl. Dziękujemy za wspaniałą  organizacji wyjazdu, skierowanie nas do pięknych miejsc i niesamowitych ludzi. Spędziliśmy wspaniałe  i bezstresowe wakacje, podczas których przeżywaliśmy zarówno chwile  relaksu  nad krystalicznie czystym morzem i jeziorami, jak i odpadały nam nogi po 6 godzinnej wędrówce po pięknych Alpach. Podczas tych 3 tygodni, ani przez chwile się nie nudziliśmy, a każdy nowy dzień przynosił więcej ciekawych i niezapomnianych wrażeń. Nasz konsultant z visislovenia.pl -  Pan Paweł zaplanował nam pobyt w każdym nowym miejscu w najdrobniejszym szczególe, począwszy od najlepszych miejsc parkingowych poprzez najciekawsze atrakcje turystyczne i piękne plaże, aż po przepyszną kolację w uroczej restauracji. Należy podkreślić, że Pan Paweł  zawsze był pod telefonem gotowy  odpowiedzieć  na nasze niekończące się pytania i wskazać jak najlepsze lokalizacje.  Słowenia zadziwiła nas swoim pięknem, życzliwymi mieszkańcami oraz różnorodnością, której nie spodziewaliśmy się po tak niewielkim  kraju. 


Anna, Wojtek, Dominika i Paweł T.
Sierpień 2018


 

Właśnie wróciliśmy z przepięknej Słowenii.  Bardzo jesteśmy zadowoleni z wyjazdu i warunków.  Pozdrawiamy serdecznie. 
Beata J.
sierpień 2018

Dziękuję za zorganizowanie kolejnego wyjazdu do Słowenii. W tak ekspresowym tempie , w ostatniej chwili i udało się.

Ankaran jest bardzo miłą i przytulną miejscowością. Cały ośrodek spełnia chyba wszystkie możliwe oczekiwania stawiane takim nadmorskim miejscowościom. Nasze zakwaterowanie bardzo dobre. Czysto, przyjemnie. Tak jak powinno być. Na terenie Ankaran Adria – wszystko co jest potrzebne , żeby miło spędzić czas nad morzem. A dodatkowo dwa baseny, z tego zewnętrzny umożliwiający zarówno zabawę dla dzieci jak i regularnie pływanie dla dorosłych.
Wyżywienie – zarówno śniadania jak i obiadokolacje – absolutnie spełnią również wszystkie wymagania. Każdy znajdzie coś dla siebie.
To już drugi rok z rzędu, kiedy byliśmy w Słowenii. I znowu jesteśmy tym miejscem ujęci. Spokój i błogość – zadziwiająca. Tak to odbieramy. Nawet wtedy, kiedy wokół więcej ludzi, to nie przeszkadza.
Poza tym – Lubiana –bardzo ładne i warte odwiedzenia miasto. Obiad, spacer – nawet jeżeli tylko “po drodze” to warto.

 

Już przygotowujemy się na kolejny rok. Tym razem nie nad  morzem – góry i termy
 
Marek
sierpień 2018

W tym roku bardzo długo nie mogliśmy znaleźć żadnego ciekawego miejsca na wakacje. Słowenia była luźnym pomysłem, który zrodził się podczas rodzinnej kolacji. Podczas przeszukiwania internetu w celu znalezienia jakiś biur podróży bądź hoteli natrafiliśmy na stronę visitslovenia.pl. Dziękujemy za wspaniałą  organizacji wyjazdu, skierowanie nas do pięknych miejsc i niesamowitych ludzi. Spędziliśmy wspaniałe  i bezstresowe wakacje, podczas których przeżywaliśmy zarówno chwile  relaksu  nad krystalicznie czystym morzem i jeziorami, jak i odpadały nam nogi po 6 godzinnej wędrówce po pięknych Alpach. Podczas tych 3 tygodni, ani przez chwile się nie nudziliśmy, a każdy nowy dzień przynosił więcej ciekawych i niezapomnianych wrażeń. Nasz konsultant z visislovenia.pl -  Pan Paweł zaplanował nam pobyt w każdym nowym miejscu w najdrobniejszym szczególe, począwszy od najlepszych miejsc parkingowych poprzez najciekawsze atrakcje turystyczne i piękne plaże, aż po przepyszną kolację w uroczej restauracji. Należy podkreślić, że Pan Paweł  zawsze był pod telefonem gotowy  odpowiedzieć  na nasze niekończące się pytania i wskazać jak najlepsze lokalizacje.  Słowenia zadziwiła nas swoim pięknem, życzliwymi mieszkańcami oraz różnorodnością, której nie spodziewaliśmy się po tak niewielkim kraju.  
 
 
Słowenia, Sierpień 2018, 
Anna, Wojtek, Dominika i Paweł T.

No więc fantastycznie było w Puklawcu. Powaliła nas cudowna ciiiiisza.

Widoki jak w Toskanii. Smak winogron niebiański . Sielanka :)
Wino.....orzeźwiające , lekkie, ziiimne, podane w metalowym wiadrze pełnym lodu- przy stole, na patio, na leżaku z widokiem na winnice , na trawie po prostu . Gdzie kto lubi. Zapomnieliśmy o całodziennej podróży i cudownie nabraliśmy sił na ciąg dalszy. Jedzenie pycha, a z każdym dniem smakowało nam coraz bardziej :)
GospodarZe super. Ludzie z pasją, bardzo pozytywni, serdeczni . Miłośnicy wina. Mieliśmy zaszczyt wypić wino w spiżarni winnej z gospodarzem . 15 stopni w piwnicy - cudowny oddech od upałów . Atmosfera domu całegoprzefajna. Patio na srodku, gdzie spotykali sie mieszkańcy i goście  i mwielbiciele wina . Odludzie takie- a nagle w okolicach 19 przychodzili
nowi goście. 
Bylismy na rowerach  pożyczonych od Paula- pokazał nam przy okazji starymłyn, w którym mieszka od 2 lat, a ktory przerabia na agroturystykę.
Polecił nam trasę rowerowa,pożyczył mapę, która zapomnieliśmy oddać ....- Wszyscy których spotkaliśmy, było mili i serdeczni. A Słowenia zadbana , podobnie jak Austria. Każde gospodarstwo czyste,porządek w obejściu,
trawka skoszona. Ładnie  tak....
 
Następnym razie Słowenia zachodnia !!:) koniecznie z visitslowenia.pl- ich pomoc była nieoceniona!!!
 
Agnieszka
lipiec 2018