O nas

Biuro Podróży Starlight Travel to stosunkowo nowy podmiot na polskim rynku turystycznym, ale nie bez doświadczenia. Firma powstała w 2017 roku na bazie dotychczasowej praktyki agencji Green House, właściciela i operatora portalu VisitSlovenia.pl. Portal ten od blisko dekady promuje turystyczne walory Słowenii, a – dzięki indywidualnym umowom z partnerami – oferuje także atrakcyjne noclegi oraz pakiety pobytów w optymalnych cenach.

W ofercie portalu VisitSlovenia.pl znajdują się apartamenty nad uroczym słoweńskim wybrzeżem, prywatne kwatery w słoweńskich Alpach, pokoje w winnicach oraz różne inne formy zakwaterowania, m.in. przy jednej z największej słoweńskiej atrakcji turystycznej – termach. W regularnej ofercie znajdują się oferty noclegów w ponad 50 hotelach na terytorium Słowenii. W ofercie Starlight Travel się również oferty pakietów pobytowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak również biur podróży.

Do dziś pracownicy portalu zorganizowali noclegi w Słowenii dla kilku tysięcy turystów indywidualnych i kilkudziesięciu zorganizowanych grup. Dzięki umowom partnerskim oraz perfekcyjnej znajomości kraju jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze warunki oraz atrakcje dla naszych klientów.

Profesjonalna obsługa oraz zaangażowanie pracowników sprawiło, że nasi klienci powierzają nam organizację imprez turystycznych do innych krajów Europejskich takich jak Francja, Hiszpania czy Włochy. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy poszerzać naszą ofertę o inne kierunki.

Doświadczenie naszego biura to również organizacja pobytów dla firm oraz grup zorganizowanych. Do grona naszych klientów możemy zaliczyć m.in. grupę B/S/H. We wrześniu 2019 roku we współpracy z PLL LOT zorganizowaliśmy FAM trip prezentujący atrakcje turystyczne Słowenii dla przedstawicieli największych polskich biur podróży.

Ponadto z sukcesem pomagamy polskim samorządom i firmom prywatnym w nawiązywaniu relacji biznesowych z ich słoweńskimi odpowiednikami. Na przykład w 2017 roku byliśmy inicjatorami umowy o współpracy pomiędzy nadmorską Gminą Międzyzdroje i jej słoweńskim odpowiednikiem – Izolą, którą parafowano w obecności Prezydenta RP Andrzeja Dudy.
W tym samym roku miłość do Słowenii, jej mieszkańców i oszałamiającej przyrody, a także potrzeba profesjonalizacji obsługi klientów zdecydowała o rozszerzeniu działalności firmy i powołaniu biura podróży i spółki Starlight Travel.

Nasze biuro jest zarejestrowane we rejestrze organizatorów turystyki i pośredników turystycznych województwa kujawsko-pomorskiego pod numerem 325 oraz posiada wymaganą prawem gwarancję ubezpieczeniową: